Ofertë!
BEST DEALS

Earldom Smartwatch SW7

2,990 L

Kurseni: 1,000 L

:
:
:

Ora inteligjente Earldom ET-SW7 lidhet me celularin tuaj me anë të Bluetooth duke mundësuar kryerjen e telefonatave apo të gjitha njoftimet. Ekrani ofron ekran full touchscreen për një pamje elegante dhe lehtësi përdorimi. Monitoroni të gjithë parametrat jetësore: hapat, rrahjet e zemrës, kaloritë e djegura, cilësinë e gjumit. Masni presionin e gjakut 24 orë në 7 ditët e javes, oksigjenin në gjak, si dhe funksione të tjera. Monitoruesi i gjumit ndjek dhe analizon cilësinë e gjumit tuaj.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTË ONLINE

Samsung Galaxy Watch 3 R850

16,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

ET-SW7

Color

Black, Gray, Pink

GENERAL
SIM

No SIM

Screen

TFT LCD 1.54"

Resolution

240 x 240 Pixel

Bluetooth

5.1

Waterproof

IP68

Battery Capacity

230mAh

Standby Time

7 days

Charging Time

160 minutes

Modes

Steps Counting
Sleep Monitoring
Heart Rate
Blood Pressure
Sedentary Reminder

Charging Mode

Magnetic

Compatibility

Android
iOS

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Smart Watch

2x Bands

1 x Charging Cable

1 x Manual