Earldom Stereo Earphone Lighting E33

990 L

 

Kufje me fishe Lightning Earldom. Te pershtatshme per te gjithe modelet e telefonave te cilet kane porte lightning. Te pajisura me mikrofon per kryerjen e telefonatave. Audio me cilesi te larte si ne te degjuarit muzike por dhe ne te kryerit telefonata.

Ka stok

SKU: CNG2432-W Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

White

FREQUENCY RANGE

20-20000Hz

MICROPHONE

Yes

RESISTANCE

16Ω

CONNECTORS

Lightning

COMMUNICATION

Wired

CONTROL BUTTON

Yes

LINE LENGTH

1.20m

WEIGHT

25g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom Stereo Earphone Lighting E33