Earldom Toughness Type C Charging Cable EC-095C

200 L

 

Kabllo USB Type-C EC-095C nga Earldom që shërben për karikimin e pajisjeve tuaja të pajisura me një portë të tillë. Përbëhet nga material tepër rezistent kundër përthyerjeve dhe tërheqjeve dhe suporton karikimin e shpejte 2.4A.

Ka stok

SKU: CNG1998-W Modeli: EC-095C Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

White

Cable Size

1m

Material

PVC

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Charging Cable