Earldom Type C and Charging Cable EC-082C

300 L

 

Fishë karikimi dhe kalimi të dhënash Type C. I përshtatshëm për të gjitha pajisjet të pajisura me një portë të tillë.

Ka stok

SKU: CNG1984-B Modeli: EC-082C Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Cable Size

1m

Mobile Cable Type

Type C

Cable Feature

Anti-tangle
Fast Charging
Data transferring
Type C
Resistant
Durable

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Charging Cable EC-082C