Earldom Type- C USB Magnet Charging Cable EC-140C

290 L

 

Fishë karikimi dhe kalimi të dhënash Type-C USB nga Earldom. I përshtatshëm për të gjitha pajisjet me portë Type-C USB. I përbërë nga një material cilësor. Fundi i kabllit është projektuar me një magnet të fortë, i cili ju ndihmon të karikoni shpejt dhe lehtë.

Ka stok

SKU: CNG2449-B Kategori: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

EC-140C

Color

Black

Interface

Type-C

Cable Size

1m

Function

Charging cable supports fast charging

Current

2.4A

Material

TPE plastic, flexible, anti-tangle and anti-break effectively.
The end of the cable is smartly designed with magnets with a strong magnetic field, they will self-adhesive when bringing the device to the cable end, helping you charge quickly and easily.

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom Type- C USB Magnet Charging Cable EC-140C