Ofertë!
OFERTË ONLINE

Earldom Universal Earphones E42

690 L

Kurseni: 300 L

Kufje universale nga Earldom të përshtatshme për çdo pajisje që disponon një portë 3.5mm si smartfonë, celularë, laptop etj. Janë të pajisura me mikrofon dhe butona të kontrollit të zërit.

Ka stok

SKU: CNG2634-W Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 11%
Ofertë!

Xiaomi Redmi 9A – Nature Green, 2GB

11,990 L
Kurseni: 1,500 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

White

Style

In-Ear

Model number

ET-E42

MICROPHONE

Yes

RESISTANCE

16Ω

CONNECTORS

3.5mm Universal

COMMUNICATION

Wired

CONTROL BUTTON

Yes

LINE LENGTH

1.2 m

Weight

25g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earphones