Earldom USB-C 60W Charging Cable EC-141C

1,290 L

 

Kabllo Type-C nga Earldom që shërben për karikimin e pajisjeve tuaja të pajisura me një portë të tillë. Përbëhet nga material tepër rezistent ndaj palosjeve dhe tërheqjeve.

Ka stok

SKU: CNG2412 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 50%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Alcatel Tab 1T 8092 10″, WiFi Only

8,990 L
Kurseni: 9,000 L
- 52%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

TCL Tab 10s, WiFi Only

12,990 L
Kurseni: 14,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
MATERIAL

PVC +aluminium shell

TYPE

USB-C to USB-C

CHARGING SUPPORT

3A

POWER SUPPORT

60W

CABLE SIZE

5M

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom USB-C 60W Charging Cable EC-141C