Earldom Usb C To C 35 W Power Adapter

1,490 L

 

Falë dy porteve, është e mundur të karikoni njëkohësisht 2 pajisje me fishen type-C për karikim të shpejtë të standardit Power Delivery.
Pajisja është e përshtatshme për karikimin e produkteve Apple,Android dhe cdo produkt që suporton karikimin me Type-C.

Ka stok

SKU: CNG3233-W Modeli: ES-EU31 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

ES-EU31

Color

White

Specifications
Interface

USB Type-C

Connector

USB-C x 2

Compatibility

Compatible with any device that supports USB Type-C charging

Input voltage

100-240V

Output voltage

20V-1.75A, 15V-2.33A, 9V-3A, 5V-3A

Output power

35W

Charge current

3A (max)

Dimensions

49x49x46 mm

Weight

115 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Power adapter