Earldom USB-C to Lightning Cable EC-PD01I

1,190 L

 

Kabllo Usb-C në Lighting nga Earldom për lidhjen dhe komunikimin ndërmjet dy pajisjeve të ndryshme të pajisura me një portë të atillë. Përbëhet nga material rezistent.

Ka stok

SKU: CNG2411 Modeli: EC-PD01I Kategori: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Material

Metal + Weave line

Length

1 m

Interface

USB-C to Lighting

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom USB-C to Lightning Cable EC-PD01I