Earldom USB Car Bluetooth Receiver ET-M64

1,590 L

 

Fisha  M64 nga Earldom kthen cdo pajisje me porte Aux ne nje pajisje me Bluetooth.Lidhet me Bluetooth V5.0 dhe ka distancë transmetimi 10 metër.

Ka stok

SKU: CNG2437-B Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Bluetooth

5.0

Material

Aluminum Alloy + TPE

Operating Distance

up to 10m

Sensitivity

94dB

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom USB Car Bluetooth Receiver ET-M64