Earldom USB Port Hub Splitter ET-HUB06

1,490 L

 

Adapter nga Earldom, USB Port Hub 2.0 Micro USB 4 Ports USB ET-HUB06 i pajisur me 4 porta USB i cili mund të lidhet me një shumëllojshmëri pajisjesh. Me përmasa praktike për t’a marrë kudo lehtësisht dhe shumë i thjeshtë për t’u përdorur.

Ka stok

SKU: CNG3241-B Modeli: ET-HUB06 Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Transfer Speed

5Gb/s

Input interface

USB 2.0

Input current/voltage

3A /5~20V

USB output current/voltage

5V/1A

Material

ABS+TPE

Size

155 x 82 x 25mm

Weight

74g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom USB Port Hub Splitter ET-HUB06