Ofertë!
BEST DEALS

Earldom Visible Wireless Car MP3 Player

1,690 L

Kurseni: 800 L

:
:
:

MP3 per makine, e pajisur me 2 porta USB  dhe nje porte Type-C qe sherbejne per te karikuar 2 pajisje njekohesisht ose per te degjuar muzike. Ka dizajn te vecante dhe ze shume pak vend. Eshte e pajisur me RGB si dhe me mikrofon qe mund te perdoret per te kryer telefonata. 

Ka stok

SKU: CNG3146-B Modeli: ET-M80 Kategori: Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

ET-M80

Connection

Usb, TF Card, Bluetooth

Bluetooth

5.0

FM frequency

87.5MHz-108MHz

Supported formats

MP3, APE

Display type

LED

Wireless Distance

10 m

Input

DC 12V-24V

Output

USB1: QC3.0: DC5V/3A 9V/2A 12V/1.5A
USB2: USB Slot
USB-C: DC5V/3A 9V/2.22A 12V/1.67A

Weight

60g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 X Car FM Transmitter