Earldom Wifi Display Dongle

2,490 L

 

Shijoni filmin tuaj të preferuar me cilësi full HD. Vendoset fishi HDMI në TV tuaj dhe mund të transmetoni pamjen nga celulari juaj në ekranin e TV.

Ka stok

SKU: CNG3519 Modeli: ET-W6+ Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

ET-W6+

GENERAL
Video Output

Up to 1080p HD

External Antenna

2.4G+5G

Processor

Dual Core

Supports

Windows, iOS, Android, Miracast, DLAN

Power

DC 5V/1A, through Micro USB Port

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom Wifi Display Dongle