Earldom Wired Gaming Headset ET-B01

2,390 L

 

Kufje nga Earldom, të përshtatshme për të dëgjuar muzikë dhe për të komunikuar. Muzikë cilësore dhe mikrofon me anullim zhurme. Kufjet janë shumë të rehatshme edhe kur i përdorni për një kohë të gjatë. Prodhuar posaçërisht për lojra dhe argëtim.

Ka stok

SKU: CNG1972-B Kategori: , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Connectivity

Wired

Features

• The headset has a frame made of stainless steel for high durability and long time use.
• The earpads are made of super durable imitation leather material.
• The 7-color LED strip built into the headset brings elegance and increased aesthetics.
• 360-degree surround sound technology.
• 12cm-long talk mic for effective conversation.
• Use up to 3 different connection ports on 1 headset, including 1 usb power port, 1 3.5mm music player port and 1 3.5mm mic port to help you listen to music or talk extremely conveniently.

Cable size

1.7m

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom Wired Gaming Headset ET-B01

1 x Manual