Earldom Wireless Audio Receiver Adapter ET-M73

990 L

 

Earldom Wireless Audio Receiver Adapter ET-M73 vjen me dizajn dhe përmasë kompakte të një USB të zakonshme për t’u transportuar sa më lehtë. Me bluetooth 5.0V muzika transmetohet pa shkëputje deri në 10m distancë. E pajisur dhe me mikrofon për t’ju përgjigjur telefonatave gjatë përdorimit.

Ka stok

SKU: CNG3246-S Modeli: ET-M73 Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Silver

Interface

USB 2.0

Bluetooth version

V5.0 + EDR

Working distance

10m

Material

Metal Shell

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom Wireless Audio Receiver Adapter ET-M73