SAPO ERDHI

Earldom Wireless Fm Car Kit ET-M81

1,290 L

 

Earldom Wireless Fm Car Kit ET-M81  është ideale për udhëtime të gjata. Mundëson karikimin e telefonit dhe muzikë njëkohësisht pa ndikuar në shpejtësine e karikimit apo performancës së muzikës. E lehtë, praktike dhe mjaft rezistente.

Ka stok

SKU: CNG3334-B Modeli: ET-M81 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

ET-M81

Color

Black

GENERAL
Materials

ABS

Input

DC 12-24V

Dual USB Output

5V 1A-3.1A

FM Frequency

87.5-108 MHz

Display

LED Display

Supports

TF Card/ U-Disk

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom Wireless Fm Car Kit ET-M81

1x Manual