Earldom Wireless Headset ET-BH30

1,490 L

 

Kufje me bluetooth nga Earldom te cilat ju vijne ne ndihme per te marr ose kryer telefonata edhe gjate kohes qe jeni duke punuar ose duke ngare makinen.Jane shume praktike dhe te rehatshme per veshin.

Ka stok

SKU: CNG1963-B Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

ET-BH30

Style

In-Ear

Color

Black

Bluetooth

V4.2

Wireless Range

10 m

Sensitivity

90 dB

Frequency

60Hz-20KHz

Microphone

Yes

Buttons

1 x Volume up button
1 x Volume down button
1 x Multifunction button

Battery
Standby time

50 hours

Charging Voltage

5V DC

Headset talk time

5 hours

Battery Capacity

55mAh

Charging time

2 hours

Features

Intelligent Noise Reduction

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom wireless headset

1 x charging cable