Earldom Wireless Headset

2,490 L

 

Kufjet Earldom ET-BH71 janë një zgjedhje e jashtëzakonshme për ata që kërkojnë kufje me cilësi të lartë. Këto kufje ofrojnë audio të pasur dhe të pastër, ndërsa bllokojnë në mënyrë efektive zhurmën e sfondit. Të krijuara për rehati gjatë përdorimit të zgjatur, ato eliminojnë shqetësimet e lodhjes ose dhimbjes së veshit. Të pajisura me teknologjinë Bluetooth 5.2, kufjet ofrojnë lidhje të shpejtë dhe pa probleme. Duke pasur një kapacitet baterie 400 mAh, ato ofrojnë deri në 12 orë riprodhim muzike ose kohë bisede. Duke mbështetur profile të ndryshme dhe duke pasur mbështetje për kartat TF, një kabllo 1,5 metra dhe një kohë karikimi të shpejtë prej 2,5 orësh, kufjet Earldom ET-BH71 ofrojnë veçori të jashtëzakonshme me një çmim të përballueshëm, duke i bërë ato një zgjedhje ideale.

Ka stok

SKU: CNG3144-B Modeli: ET-BH71 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

ET-BH71

Color

Black

Specifications
Bluetooth version

Bluetooth 5.2

Battery capacity

400mAh

Support Profiles

A2DP,AVCTP,AVDTP,AVRCP,HPF,SPP,SMP,ATT,GAP,GATT,RFCOMM,SDP,L2CAP

Music playing time

12 hours

Talking time

12 hours

Frequency Range

2.4 -2.5 GHz

Radio Frequency Response

87.5-108MHz

Connection distance

10m

TF Card Supported

128MB -32GB

Cable length

1.5M ± 5%

Charging voltage

DC 5V

Working voltage

3.1V-4.2V

Charging time

2.5 hours

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

  • 1 x Headphones
  • 1 x Charging Cable