Earldom Wireless Karaoke Microphone ET-MC4

2,390 L

 

Reduktim inteligjent i zhurmës, duke krijuar një mjedis mahnitës me zë të drejtpërdrejtë dhe jehonë të mrekullueshme.Është një mikrofon magjik për ndryshimin e zërit.Ekzistojnë pesë mënyra tingulli: zëri origjinal, zëri i fëmijëve, zëri femëror, zëri mashkullor.

Ka stok

SKU: CNG3499-P Modeli: ET-MC4 Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

ET-MC4

Color

White/Pink

Material

ABS plastic

Bluetooth technology

5.0

Frequency response range

100Hz ~ 10kHz

Maximum sound pressure level

> 115dB

Speaker power

5W

Usage time

4-6h

Battery capacity

1200mAh

Charging port

Micro

Charging voltage

DV 5V- 1A

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Microphone

1 x Charging Cable

1 x Audio Cable

1 x Manual