Earldom Wireless Microphone ET-MC2

2,490 L

 

Mikrofon për karaoke pa kabllo nga Earldom. Ka kapacitet baterie 1200 mAh dhe eshte i pajisur me teknologjine e anullimit te zhurmave. Shijoni mbremjet tuaja të karaokeve me miqtë dhe familjen tuaj!

Ka stok

SKU: CNG2377-B Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Bluetooth

5.0

Material

Metal, ABS

Function

Noise Cancelling, Light-weight, PORTABLE, With LED lights,

Type

Condenser Microphone

Usage

Mobile Device

Communicate

Wireless

TF

TF card interface

AUX

Micro to 3.5mm Audio input interface

Interface

USB For Micro

Feature

PORTABLE, TF/AUX/Wireless

Battery capacity

1200mAh

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom Wireless Microphone ET-MC2

1 x Charging Cable