Earldom Wireless Selfie Stick ET-ZP24

1,990 L

 

Shkopi selfie nga Earldom është i përshtatshëm për çdo pajisje dhe është shumë i lehtë në përdorim. Lidhet me bluetooth version 4.2 dhe është i pajisur me një pult që shërben për shkrepjen e fotove në distancë.

Ka stok

SKU: CNG2403-B Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 8%
Ofertë!

Xiaomi Redmi 9A – Nature Green, 2GB

11,990 L
Kurseni: 1,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Bluetooth

4.2

VOLTAGE

3 V

CAPACITY

70 mAh

COMPATIBILITY

IOS, Android

WEIGHT

152.5 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom Wireless Selfie Stick ET-ZP24