Earphone UIISII BA-T8

1,400 L

Audio me cilesi shume te larte e shoqeruar me bas te fuqishem. Kabell I bere me material jetegjate por fleksibel ne te njejten kohe. Te rehatshme dhe sigurohen shume mire ne veshin tuaj duke izoluar zhurmen e jashtme. Mund te kontrolloni muziken tuaj dhe tju pergjigjeni telefonatave tuaja vetem me nje buton.

Shitur , Vijne perseri

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Application

Gaming, Running, Sport, Working

Compatible with

Computer,iPhone,iPod,Mobile phone,MP3,PC,Portable Media Player

Connectivity

Wired

Plug Type

3.5mm, L-Bend

Line Length

1.2m

Frequency response

20-20000Hz

Impedance

32ohms ± 5 %

Sensitivity

91±3dB

Resistance

16Ω

Features

Answer calls: short press button 1 time
Hang up calls: short or long-press button 1 time during Answer calls
Reject calls: long press button about 1 time
Playing/pause music: short press 1 times
Next music: short press 2 times
previous music: short press 3 times

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim