Earphone UIISII DT-800

900 L

Audio me cilesi shume te larte e shoqeruar me bas te fuqishem. Kontroll te plote te muzikes tuaj me ane te butonave te dedikuar. Te lehta ne peshe, sigurohen mire ne veshin tuaj dhe te prshtatshme per cdo aktivetet tuajin gjate dites.

Shitur , Vijne perseri

Shitur: 1304 copë
SKU: DT-800 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Brand
Speaker size

6mm

Frequency response

20-40KHz

Sensitivity

108±3dB

Impedance

16 Ω

Cable length

120CM/3.93Ft

Metal Plug Pin

3.5mm

Compatible with

Computer, iPhone, iPod, Mobile phone, MP3, PC

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim