EKRAN ORIGJINAL

Ekran Apple iPhone X

10,000 L

 

Ekran origjinal me prekje per Apple iPhone X OLED, ju mundeson te rregulloni iPhone tuaj te thyer apo demtuar sa hap e mbyll syte. Mjaft me ekrane te thyer dhe piksela te demtuar!

 

Duke nderruar ekranin zgjidh keto probleme:

• Siperfaqen e gervishtur ose te thyer

• Panelin OLED te thyer

• Mos funksionimin e prekjes se ekranit

• Piksela te djegur, c’ngjyrosje, zbehje etj

• Ndricimin e ekranit

 

Ka stok

SKU: EIPX Kategori: Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Display Size

5.8"

Color

Black

Condition

Original

Display Type

OLED

Solves the following problems

• Scratched or broken glass
• Cracked OLED
• Unresponsive touch inputs
• Dead pixels, bright spots, discoloration, vertical or horizontal lines
• Non-working backlight

Compatibility

iPhone X

Features

• iPhone X OLED
• 5.8” Display
• Super Retina HD display
• 2436p x 1125p Resolution
• 3D Touch
• Display Zoom

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu