Electric Scooter ED243-3

44,990 L

 

ED234-3 një skuter elektrik inovativ i krijuar për të revolucionarizuar udhëtimet tuaja të përditshme dhe udhëtimet e kohës së lirë. Me një distancë prej 40 kilometrash dhe një shpejtësi maksimale prej 30 km/h, është një zgjidhje e fuqishme dhe miqësore me mjedisin për nevojat tuaja të transportit. Dizajni elegant dhe modern tregon stilin dhe funksionalitetin e tij. Korniza e lehtë e bën të lehtë manovrimin nëpër rrugët e ngarkuara dhe trafikun e ngjeshur, duke ju ofruar një përvojë të qetë dhe të këndshme. I pajisur me një bateri të fundit litium-jon, ai siguron një performancë të qetë dhe të qëndrueshme, duke ju mundësuar të përshkoni distanca të konsiderueshme pa u shqetësuar për mbarimin e energjisë. Siguria është një përparësi kryesore dhe ky skuter shkëlqen edhe në këtë fushë. Ai vjen i pajisur me sisteme të besueshme frenimi, duke siguruar ndalesa të përgjegjshme dhe të kontrolluara. Fenerët dhe dritat e pasme LED përmirësojnë dukshmërinë gjatë kushteve me dritë të ulët. Ekrani dixhital intuitiv në timon ofron informacion thelbësor duke ju mbajtur të informuar dhe në kontroll gjatë gjithë kohës.

Ka stok

SKU: CNG2837-B Kategori: , Etiketa: , , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 13%
1-3 DHJETOR OFERTA ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2

51,990 L
Kurseni: 8,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
18 g/kg
Model

ED243-3

Color

Black

General
Rider Payload

Up to 100 Kg

Required Height

120-200 cm

Operating Temperature

-10-40°C

Storage Temperature

-20-50°C

Performance
Max. Speed

30 km/h (*Top speed may be impacted by battery level, environmental temperature, and available traction.)

Typical Range

Approx. 40 km

Max. Slope

Approx. 15%

Traversable Terrain

Obstacles: 1 cm
Gaps: 3 cm

Battery Specifications
Nominal Capacity

551 Wh

Battery Voltage

36 V DC

Battery Capacity

10A

Number of Batteries

1

Motor Specifications
Nominal Power

350 W

Charging
Duration of Charging

About 6 Hours

Charging Temperature

32-104°F (0-40°C)

Charger Input Voltage

100-240V ~ 50/60Hz

Charger Output Voltage

42 VDC

Charger Output Current

2.0 A

Tyres
Tyres type

Pneumatic tyres

Tire size

10 inches

Features
Lights

Front Light: LED
Brake Light: LED

One-step Folding System

For easy portability

Riding Modes

Energy Saving mode
Standard mode
Sport mode

Dimensions & Weight
Dimensions (Unfold)

1167 x 423 x 1203 mm

Dimensions (Fold)

1167 x 423 x 534 mm

Weight

Approx. 18 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Scooter
1x Charger
2x Allen wrench
6x Screws
1x Manual

Garancia e produktit

24 Muaj