OFERTA ONLINE

Electric Scooter KCQ M365 App

23,990 L

 

Çdo aspekt i Electric Scooter është ndërtuar duke pasur thjeshtësinë në mendje. Korniza e skuterit, komponentët dhe aksesorët përdorin të njëjtën gjuhë gjeometrike që vendos dobishmërinë dhe përdoruesit në vend të parë. Mjafton një buton për t’i dhënë jetë dhe për ta vën në dispozicionin tuaj. Electric Scooter është prodhuar për tu dukur dhe ndjerë mirë.

Ka stok

SKU: CNG1885-B Kategori: , , Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
12 g/kg
Brand
Color

Black

Dimensions

1.07x 0.429x 1.140 m

Weight

12

Max User Weight

120KG

Age

16-50

Body length

119- 199cm

Max Speed

25km/h

Max Climbing

15 Degrees

Operating temperature

-10 – 40

Storage temperature

-20-45

Battery

36V 7.8Ah

Charging Voltage

42V 1.5Ah 100-240V,50/60Hz

Tire Size

21.59 cm

Motor Rated Power

250W

Max Range

40km

Headlight

LED

Charging Time

3-4hrs

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Electric Scooter KCQ

1 x Charging Adapter

1 x User Manual

Garancia e produktit

1 Muaj