OFERTA VETEM ONLINE

Electric Scooter X8

42,990 L

 

Skuter elektrik X8, eshte ne thelb skuteri X7 i permiresuar me nje bateri me te madhe qe ben te mundur te pershkohet nje distance me e madhe me vetem nje karikim. I perkryer per ta marre me vete ne udhetime ose per t’u argetuar pas punes ose shkolles, ky skuter mund te arrije shpejtesine 25km/h me nje interval me te gjate afersisht 25 kilometra. Eshte i lehte dhe i palosshem, keshtu qe mund ta merrni me vete gjate fundjavave ose ta vendosni nen tryezen tuaj ne pune.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
18 kg
SPEED
Top speed

25 Km/h

Range

around 25 Km

Grade Ability

15 degree

MOTOR
Motor type

DC brushless motor

Motor power

350W Front Motor

BATTERY
Battery type

18650 Lithium battery

Rated voltage

36 V

Battery capacity

10Ah

OTHER FEATURES

Tire Size: 10 Inch Inflatable Tire
Frame material : Aviation aluminium Alloy
Waterproof : IP54
Display : LED display
Speed up : Thumb Throttle
Charger Parameter: 42V/2A
Charging Time: 5-6 Hours
Brake : Disc Brake System and E-ABS anit-lock system
Color : Black
Folding Method: One Step Folding
Battery Removal Method Self-locking Plug

Size

Overall Size : 1083*420*1186 mm
Folding Size: 1083*460*460 mm
Max. Loading : 100 Kg
Net weight : 17 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu