Second Chance

EliteDesk 800 G2 Tower 8GB, 120GB SSD + 500GB HDD, Core i3

10,990 L

 

HP EliteDesk 800 G2 Tower u hodh për herë të parë në treg në vitin 2015. Edhe pse më shumë se pesë vjeç, ky model është ende një opsion shumë i mirë për përdorim në shtëpi dhe në zyrë. Ju madje mund ta ktheni këtë kompjuter në një kompjuter lojrash me një përmirësim të duhur të GPU-së.

• Intel® Core™ i3-6100
• 8GB RAM + 120GB SSD + 500GB HDD
• Intel® HD Graphics 530

Ka stok

SKU: PC57-1 Kategori: , Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
10 kg
Brand
Color

Black

Ram

8GB

Ram Type

DDR4

Memory

120GB SSD + 500GB HDD

Processor

Intel® Core™ i3-6100

Graphic Card

Intel® HD Graphics 530

Operating system
Ports

2 USB 3.0; 2 USB 2.0 (1 fast charging); 1 headphone connector; 1 headphone/microphone

Dimensions (W x D x H)

17 x 42.54 x 38.9 cm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x HP EliteDesk 800 G2 Tower

Garancia e produktit

12 Muaj