Ofertë!

Emtec X200 Portable SSD

7,990 L17,990 L

SSD External nga Emtec me shpejtësi leximi deri në 450 MB/s dhe shpejtësi shkrimi deri ne 420 MB/s. Është i vogël dhe praktik.  Mund ta merrni kudo me vete dhe do të keni gjithmonë hapsirë për të hedhur materiale të ndryshme.

Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Interface

USB-C 3.1 Gen 1 (5Gbps)

Memory Internal

256GB, 512GB, 1TB

OS compatibility

Windows 10, 8, 7, Vista, XP / Mac OS 10.4 or higher / Linux 2.6.31 or higher

Read speed

Up to 450MB/s*

Write speed

Up to 420MB/s**

USB device interface

USB 3.1 compatible: USB-C to USB-A cable included

Dimension

90 x 45 x 10 mm

Weight

38g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x X200 SSD
1 x USB-C to USB-A cable