Energy Column Wireless MP3 Charger

2,300 L

MP3 per makine, i pajisur me 2 porta USB per te karikuar 2 pajisje njekohesisht ose mund te degjoni muzike nepermjet USB. Tregues i voltazhit te bateris se makines. Mund te transmetoni muzike duke e lidhur me Bluetooth. Dizajn i vecante dhe ze shume pak vend. Lidhje e qendrueshme, cilesi zeri dhe pa interferenca.

Ka stok

Shitur: 87 copë
SKU: CNG1045 Modeli: CCNLZ-0S Kategori: Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
Input

DC 12V-24V

Output

3,1A (max)

Bluetooth

5.0

Frequency of transmission

87,5-99.9MHZ

FM range

5 m

Bluetooth range

10 m (max)

Ports

2x USB

Audio format

MP3/WAV/FLAC/APE/WMA

Compatibility

iOS/Android

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x FM transmitter modulator Baseus Energy Column Car Wireless MP3 BS-01 Bluetooth 5.0 with charging function