EVO Plus Micro SD

2,200 L

Perfitoni me shume nga pajisja juaj me karte memori me shpejtesi te larte shkrimi dhe leximi. Perfekte per regjistrim video 4K UHD.

Ka stok

Shitur: 1504 copë
SKU: CNG1027 Kategori: ,

Informacion shtesë

Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim