Extender Mercusys 300Mbps Wi-Fi Range Extender

1,490 L

 

Zgjerues i zones se mbulimit te rrjetit Wifi deri ne 300 Mbps, duke perfrocuar sinjalin ekzistues. Vendoset ne prize dhe eshte i pajisur me nje buton dhe drite LED. Nje nga menyrat per ta instaluar eshte duke mbajtur shtypur butonin WPS derisa drita Led e kuqe pulsuese te kthehet ne jeshile te qendrueshme.

Ka stok

SKU: NEEXT0007 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Antenna Type

3 external antennas

Wireless Standards

IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b

Frequency

2.4 – 2.5GHz

Reception Sensitivity

• 11g54M: -79dBm
• HT20MCS7: -76dBm
• HT40MCS7: -72dBm

Wireless Security

WPA-PSK/WPA2-PSK

Signal Rate

Up to 300Mbps

Button

Reset/WPS Button

Transmission Power

<20dBm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

300Mbps Wi-Fi Range Extender MW300RE

Quick Installation Guide