Extreme Micro SD 32GB + Adapter

1,700 L

Shpejtesi transferimi deri ne 100MB/s. Perfekte per regjistrim Full  HD dhe 4K UHD.

Ka stok

Shitur: 771 copë
SKU: STKM00018 Kategori: ,

Informacion shtesë

Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim