Extreme Micro SD 32GB + Adapter

1,500 L

Shpejtesi transferimi deri ne 100MB/s. Perfekte per regjistrim Full  HD dhe 4K UHD.

Ka stok

SKU: STKM00018 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Memory Internal

32GB

Read Speed

100MB/s

Write Speed

60MB/s

Speed Class

10

UHS Speed Class

U3

Video Speed Class

V30

Durability

Shockproof, Temperature Extremes, Waterproof, X-Ray Proof

Operating Temperature

-13 to 185°F/ -25 to 85°C

Storage Temperature

-40 to 185°F/ -40 to 85°C

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim