Extreme Pro CF 64GB

13,700 L

Zgjedhja perfekte per fotografet dhe profesionistet te ciet kerkojne per shpejtesi ne transferim dhe imazhe me cilesi shume te larte.

Ka stok

Shitur: 763 copë
SKU: STKM00024 Modeli: SDCFXPS-064G-X46 Kategori: ,

Informacion shtesë

Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim