Extreme Pro CF 64GB

9,990 L

 

Zgjedhja perfekte per fotografet dhe profesionistet te ciet kerkojne per shpejtesi ne transferim dhe imazhe me cilesi shume te larte.

Ka stok

SKU: ALB268 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Write Speed

140MB/s

Read Speed

160MB/s

Memory Internal

64GB

Video

Shoot cinema-quality video with the latest VPG-65 guarantee

Durability

Shockproof, Temperature Extremes

Operating Temperature

-13 to 185°F/ -25 to 85°C

Storage Temperature

-40 to 185°F/ -40 to 85°C

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Extreme Pro CF 64GB

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu