Ofertë!
VETEM ONLINE

F68 TWS Bluetooth Headphones

2,000 L

Ndjeni muziken sikur te jeni ne koncert. Me teknologjine me te fundit te Bluetooth 5.0 dhe lidhjen automatike gjithcka behet me e lehte. Mikrofon te integruar, rezistente ndaj ujit dhe deri ne 24 ore degjimi te muzikes fal 2 baterive shtese ne paketim, i bejne kufjet perfekte per ju. Kontroll te audios me prekje ne pjesen e siperme te kufjeve.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

QCYT2C-S1
VETEM ONLINE
Ofertë!

QCY T2C Bluetooth Earphones

2,200 L
QCYT5-S1
VETEM ONLINE
Ofertë!

QCY T5 Smart Earphones

1,400 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Color

Black, White

Style

in-ear

Pronunciation principle

Hybrid technology

control button

Yes

Communication

true wireless

app support

Yes

Bluetooth

5.0

Waterproof

Yes

Features

• HIFI stereo effect, listening enters
• 13mm quality, high quality HIFI high quality
• Fingerprint tip of the door, easy to operate
• Bluetooth 5.0 technology, delivery of related goods
• Light weight, easy to carry
• Business mode, 65ms of business
• Smart phone
• Type-C quick charge
• 2 anti battery, you can use the battery
• Can talk about related things

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim