Falcon Mini Drone

5,000 L

 

Dron Falcon me përmasa të vogla dhe shumë praktik. Është shumë i thjeshtë për tu përdorur dhe është i rekomandueshëm edhe për fëmijët mbi 7 vjeç.

Ka stok

SKU: CNG1790-B Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Color

Black

Remote Distance

100m

Video Capture Resolution

4K UHD

Indoor/Outdoor Use

Outdoor

Dimensions

11*9.5*3cm

Charging Voltage

3.7v

Charging Time

120 min

Operator Skill Level

Beginner

Flight Time

12 min

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Drone

1 x Operating Instructions

1 x Charger

1 x Remote Controller

1 x USB Cable

1 x Batteries