Fast Ethernet Switch 8-PORTS

2,100 L

TL-SF1008D switch per linje te shpejte interneti eshte i pershtatshem per shtepi ose zyra te vogla. Te gjitha porta suportojne MDI/MDIX, nuk ka nevoje te shqetesoheni per llojin e kabullit, thjeshte vendoseni dhe gjithcka gati.

Shitur , Vijne perseri

Shitur: 1411 copë
SKU: S108 Modeli: TL-SF1008D Kategori: ,

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim