Feiyu AK2000S

43,700 L

AK2000s me nje pamje te re ashtu si AK2000 vihet ne pune nga motoret e medhenj te fuqishem me force te pafundme dhe me nje cip te ri me performance me te larte e kombinuar me algoritmin inteligjent anti-dridhje. Mund te lidhet me Bluetooth por edhe me Wi-Fi per te bere te mundur lidhjen me DSLR ose aplikacionin Feiy ON APP.

Shitur , Vijne perseri

Shitur: 436 copë
SKU: FYT08 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim