Feiyu G6 Max

25,700 L

G6 Max mban deri ne 1200g dhe peshon vetem 600g. Perdoret per DSLR, kamera aksioni edhe celulare duke perfshire pershtatesit perkates. Eshte e lehte dhe kompakte. G6 Max eshte rezistente ndaj ujit dhe e pershtatshme per cdo aktivitete . Ka nje jetegjatesi baterie deri ne 9 ore qe e ben te pershtashme edhe per Vlog.

Ka stok

Shitur: 385 copë
SKU: FYT09 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim