Feiyu G6 Stabilized Handheld

16,200 L

Kapni pamje te stabilizuara gjate kohes qe jeni ne levizje me G6 Gimbal. Gimbali eshte I pershtatshem me GoPro dhe kamera te tjera me forme dhe permasa te peraferta me ate te GoPro. Eshte rezistent ndaj ujit por nuk duhet futur ne uje te kripur. Mbajtesja ka rol edhe si bateri e cila mundeson perdorim deri ne 12 ore.

Ka stok

Shitur: 401 copë
SKU: FYT03 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
GENERAL
Number of Axes

3-Axis (Pitch, Roll, Yaw)

Rotation Range

Yaw (Pan): 360°
Pitch (Tilt): 360°
Roll: 320°

Load Capacity

4.59 oz / 130 g

Mounting

1 x 1/4"-20 Female

Dimensions

10.67 x 4.69 x 1.5" / 271 x 119 x 38 mm

Weight

11.85 oz / 336 g (without Battery)

COMPATIBILITY
Supported Camera Dimensions

W: 2.6 x H: 1.8 x D: 1.4" / W: 6.6 x H: 4.6 x D: 3.6 cm

BATTERY
Battery Type

1 x 26650

Capacity (mAh)

5000 mAh

Battery Runtime

12 Hours

Battery Chemistry

Lithium-Ion

Voltage

3.7 VDC

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

  • Feiyu G6 3-Axis Stabilized Handheld Gimbal
  • 26650 Battery
  • USB Cable
  • 2 x Screws
  • USB-C to micro Adapter
  • Carry Case