Feiyu G6 Stabilized Handheld

16,200 L

Kapni pamje te stabilizuara gjate kohes qe jeni ne levizje me G6 Gimbal. Gimbali eshte I pershtatshem me GoPro dhe kamera te tjera me forme dhe permasa te peraferta me ate te GoPro. Eshte rezistent ndaj ujit por nuk duhet futur ne uje te kripur. Mbajtesja ka rol edhe si bateri e cila mundeson perdorim deri ne 12 ore.

Ka stok

Shitur: 401 copë
SKU: FYT03 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion shtesë

Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim