Feiyu Qing Rotation Stand

60,400 L

Dizajnuar specifikisht per kamera dhe DSLR, i përshtatshëm per pothuajse te gjitha kamerat. Realizoni fotografi panorame, super te gjera dhe shume te tjera. Bateria prej 2200 mAh mundëson përdorim per nje kohe te gjate. Kontrollohet ne distance me telekomande me bluetooth duke realizuar fotografi dhe xhirime mahnitëse.

Shitur , Vijne perseri

SKU: FYT10 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
GENERAL
Material

Aviation Aluminum-alloy

Number of Axes

2-Axis (Pitch, Yaw)

Rotation Range

Yaw (Pan): 360°
Pitch (Tilt): 60°

Load Capacity

7.72 lb / 3.5 kg

Mounting

1 x 3/8"-16 Female

Connectivity

Bluetooth

BATTERY & CHARGING
Battery

QING:Integrated quick release battery *1,2200mah, 14.8V, 32.56Wh
Remote Control: 18650 rechargeable*1,2200mah, 3.7V, 8.14Wh

Battery Time

5 .5hours for consistent working, 8 hours for standby

Charging Hours

QING: 2 hours(with 5V/3A charger, Quick charge is forbidden).
indicators is all on after fully charged.
Remote Control:Fifty minutes(with 5V/3A charger, Quick charge is forbidden).
The battery icon is full displayed after fully charged.

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

10.2 x 7.8 x 5.2" (Box)

Weight

QING:1340g(with battery),Remote Control:316g(with battery)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim