Feiyu Vimble 2 Telescopic Handheld

8,300 L

Vimble 2 mund te regjistroje pamje te qarta, te gjurmoje objekte por gjithashtu edhe njerëzit me precizion me te larte. Me baterine qe zgjat deri ne 5 ore dhe zgjatuesin e ri 18 cm, i cili e ben me te thjeshte per te bere selfie ose foto ne grup. Mund te lidhet me Bluetooth ose me aplikacionin Vicool App.

Shitur , Vijne perseri

Shitur: 581 copë
SKU: FYT02 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim