Feiyu Vimble 2S

11,200 L

Vimble 2s mund te regjistroje pamje te qarta, te gjurmoje objekte por gjithashtu edhe njerëzit me precizion me te larte. Me baterine qe zgjat deri ne 10 ore dhe zgjatuesin e ri 29 cm, i cili e ben me te thjeshte per te bere selfie ose foto ne grup. Mund te lidhet me Bluetooth ose me aplikacionin Vicool App.

Ka stok

SKU: FYT07 Kategori: ,

Përshkrim

 

Informacion shtesë

Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

( 1Pcs ) Micro USB cable 
for charging. When updating FM in PC or Mac, please use USB connector as optional accessory between the PC/Mac and USB cable.

( 1Pcs ) FY Universal Small Tripod

( 1Pcs ) Anti-lost rope

( 1Pcs ) Portable bag