Feiyu VLOG Pocket Foldable

9,200 L

VLOG eshte e dizajnuar per te regjistruar Vlog, eshte gimbali me i lehte per celularet. Eshte e vogël dhe praktike. Lidhet me kamerën e celularit, ben gjurmim te objekteve dhe mban nje peshe maksimale prej 240g. VLOG i ben te mundur përdoruesve te përdorin teknika te ndryshme dhe te behen Vloger te sukseshem.

Shitur , Vijne perseri

SKU: FYT01 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
GENERAL
Adaptive Device and Size

Smart Phone with Range from 42mm-88mm(about 7inch)

Maximum Payload

0.53lb(240g)

Rotation Angle

Tilt: 240°; Roll: 165°; Pan: 330°

Playing Modes

Pan Mode(Default), Follow Mode (Pan and tilt), Lock Mode

View Mode

Lanscape Mode and Portrait Mode

Holding Mode

Front Holding and upside-down Holding

Balance Adjustment

Auto Balance Adjustment

Focus Adjustment

Auto Focus Adjustment

CONNECTIVITY
Bluetooth

Bluetooth BT4.1 to connect to smartphone

Cable

Optional Cable to connect Smartphone

POWER
Working Time

8h,Standby up to 14h(150g payload)

Battery

Built-in 1Pcs 7.4V / 9.62Wh battery

Charging Method

Power Bank for real-time charging;
5V/2A adapter

Charging Time

≥ 2 Hours

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

108.61*55.56*145.62mm

Weight

272g

FEATURES
Details

Timer Photography
Zooming
Path time-lapse
Ultra-wide Angle Panorama
Object tracking
Face locking
Light Tracking Photography
Slow-motion
Overlapping images
Video editing
Filter
Beauty

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim