FeiyuTech AK2000

35,900 L

Kapaciteti qe mund te mbaj AK2000 mundesohet nga motoret e medhenj te fuqishem me force te pafundme dhe me nje cip te ri me performance te larte e kombinuar me algoritmin inteligjent anti-dridhje. Mund te lidhet me Bluetooth por edhe me WiFi per te beret e mundur lidhjen me DSLR ose aplikacionin Feiy ON APP.

Shitur , Vijne perseri

Shitur: 328 copë
SKU: FYT04 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim