FIFA 20 për PS4

6,900 L

Kete vit FIFA 20 sjell dy ane te jetes se Lojes se Botes, prestigjin e fazes profesionale dhe nje pervoje te tere autentike te re te futbollit.

Ka stok

SKU: DES039 Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu