FIFA 20 për PS4

2,990 L

 

Eksploroni një anë të re të futbollit ndërkombtar që ju lejon të luani në fusha, kafaze apo taraca në të gjithë globin. Qindra ekipe nga të gjitha ligat dhe garat ndërkombëtare të futbollit, përfshirë këtu edhe UEFA Champions League, jan në duart tuaja. Krijoni skuadrën tuaj dhe përjetoni magjinë e vërtetë të fubollit.

Ka stok

Shitur: 163 copë

SKU: DES039 Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim