FIFA 17 për PS4

6,300 L

FIFA 17 ju fut ne pervojat autentike te futbollit duke nxitur sofistikimin e nje motori te ri te lojes, duke ju prezantuar futbolliste me plot thellesi dhe emocione, dhe duke ju cuar ne bote te reja te arritshme vetem në lojë.

Shitur , Vijne perseri

SKU: CNG681 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Brand