FIFA 17 për PS4

6,300 L

FIFA 17 ju fut ne pervojat autentike te futbollit duke nxitur sofistikimin e nje motori te ri te lojes, duke ju prezantuar futbolliste me plot thellesi dhe emocione, dhe duke ju cuar ne bote te reja te arritshme vetem në lojë.

Ka stok

Shitur: 243 copë
SKU: CNG681 Kategori:

Informacion i detajuar

Brand