Foldable Electric Scooter BA

30,000 L

Skuter elektrik eshte perfekt per tu perdorur ne qytet. Shpejtesi maksimale deri ne 25 km/h, peshe maksimale deri ne 110 kg. Kohe karikimi nga 0 – 100% per 3.5 ore. Me dy nivele shpejtesie “D” dhe “S”.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
18 kg
Dimensions

108(scooter width) x 430(wheel diameter) x 114(H) cm

Color

Black, White

Charging time

About 3.5 hours

Weight

12kg with battery

Speed

Max 25km/h

Load

Max 110kg

Driven distance

30km

Motor rated power

250W

Tire size

8.5 inches

Power display

LED

Gradeability

Max 14 degree

Brake System

Regenerative braking and disc brake combination

Waterproof

IP54 (ordinary waterproof, can be used in light rain)

Smart BMS

Overpressure/undervoltage/short circuit/overheating protection, auto sleep/awake, test the battery condition through APP

Charger rated power

71W

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Scooter
Fitting for wheels swap
2 x Screws
Het Wrench
Charging Adapter

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu